I don't think there's any artist of any value who doesn't doubt what they're doing.

Francis Ford Coppola

Вакансії

Кінокомпанія запрошує до співпраці авторів (не обов'язково з досвідом), які пишуть унікальні сценарії фільмів. Жанри: мелодрама, фентезі, пригоди, комедія.

Нас цікавлять сценарії короткометражних та повнометражних фільмів, в основі яких романтична історія кохання, боротьба головного героя з життєвими труднощами, зі своїми внутрішніми страхами та слабкостями і перемога у цій боротьбі, прояв сильного характеру та сили волі. Важливим є перебування героїв у стресових ситуаціях, непередбачені сюжетні повороти, таємниці та загадки, про які глядачі дізнаються наприкінці фільму або які залишаються нерозгаданими. Звичайно, зло має бути переможене. Чудове почуття гумору та недовгі й змістовні діалоги героїв стануть окрасою фільму.

Глядачі повинні перейнятися долею головного героя, співпереживати йому, відчувати частково його біль та страждання, а головне – полюбити його. Лише тоді фільм, знятий за вашим сценарієм, матиме успіх, а отже, ви отримаєте моральне задоволення і гідний гонорар. 

Якщо ви переконані, що ваш сценарій (або задум) є таким, як описано вище, надсилайте синопсис фільму обсягом сторінка А4 на ознайомлення продюсеру.

Ми надішлемо відповідь лише тим авторам, синопсиси або сценарії яких відповідають нашим вимогам і які попередньо схвалив продюсер. Просимо заздалегідь вибачити нас за те, що не маємо змоги відповідати на кожен лист.   

Оплату авторам узгоджуватимемо індивідуально і лише після цього, як продюсер погодить ваш синопсис фільму. До цього часу інформація щодо оплати є конфіденційною.

До уваги авторів!

Кінокомпанія бере до розгляду синопсиси та сценарії короткометражних (до 15 хв) та повнометражних (до 90  хв) фільмів.

Продюсер

Запрошуємо до співпраці продюсерів з усього світу. Ми готові надіслати логлайн або синопсис нашого нового проекту й відповісти на запитання. Надішліть нам листа, будь ласка. Mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.. Запрошуємо на каву до Львова!

Сценарист

Запрошуємо до співпраці сценаристів. Якщо у вас є оригінальні ідеї (готові синопсиси) коротких метрів або повнометражних ігрових фільмів, надсилайте їх на адресу: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

Оператор

Запрошуємо до співпраці оператора у Львові, який уміє динамічно знімати й має досвід. Портфоліо кандидатів обов'язкове.

Контакти

Кінокомпанія «Життя»

місто Львів, Україна

office@olbo.ua

Viber-chat

"Я не завжди знаю, чого хочу, але я знаю, чого не хочу."

 

Стенлі Кубрік