I don't think there's any artist of any value who doesn't doubt what they're doing.

Francis Ford Coppola

Кастинги

Якщо ви бажаєте взяти участь у кастингах кінокомпанії "ЖИТТЯ" надішліть нам декілька своїх світлин, особисту інформацію і контактні дані. Зауважте, що надсилаючи своє фото, ви даєте згоду на його розміщення на сайті кінокомпанії! Якщо ця вимога вас не влаштовує - не надсилайте фото, або повідомте нас про своє рішення. 

Обраним продюсером кандидатам ми надішлемо декілька діалогів зі сценарію фільму для підготовки. Ви можете зняти на відео діалоги у вашому виконанні  вдома. Для цього запишіть відео на відеокамеру, «залийте» у файлообмінник і надішліть нам пароль, аби ми могли його скачати та переглянути. Конфіденційність гарантуємо! Надішліть також посилання на ваш шоуріл в ютубі (за наявності).

Ми внесемо вас у власну базу акторів і надсилатимемо повідомлення про кастинги та новини кінокомпанії. Якщо ваша кандидатура пройде попередній відбірний кастинг, ми обов'язково напишемо вам або зателефонуємо.

Увага! Кінокомпанія «Життя» не проводить кастингів за гроші! Ми не беремо коштів за відбір виконавців головних ролей та у масовку.

Якщо хтось проситиме у вас кошти від імені нашої кінокомпанії, це напевне шахрай. Напишіть нам про це, будь ласка.

Адреса: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

p-k-1
p-k-10
p-k-11
p-k-12
p-k-13
p-k-15
p-k-16
p-k-17
p-k-18
p-k-21
p-k-24
p-k-27-min
p-k-28-min
p-k-29-min
p-k-3
p-k-31-min
p-k-7
p-k-9

 

Контакти

Кінокомпанія «Життя»

місто Львів, Україна

office@olbo.ua

Viber-chat

"Я не завжди знаю, чого хочу, але я знаю, чого не хочу."

 

Стенлі Кубрік