Наші фільми -

про справжні цінності

ПЕРШЕ КОХАННЯ (повнометражний ігровий художній фільм)

Які хлопці подобаються дівчатам? Перше кохання молодого сором'язливого айтішника кардинально змінює його життя. Попереду — клубок важких випробувань та негараздів. Чи відмовиться герой від коханої дівчини? Чи зможе швидко знайти велику суму грошей? Чи вистоїть він у боротьбі з підступним і небезпечним ватажком злочинців? Чи вдасться поліцейським упіймати хакерів з угрупування "Braine"?

Назва: ПЕРШЕ КОХАННЯ

Жанри: драма, пригоди

Автор сценарію: Богдан Хомин

Режисер: Богдан Хомин

Продюсер:

Виробництво: Кінокомпанія "Життя"

Тривалість: 90 хв

Дорогі друзі.

Ви можете підтримати цей проект фінансово, стати його співпродюсером, або одним із акторів фільму. Якщо ви бажаєте долучитись до створення "Першого кохання" просимо вас уважно прочитати у колонці зправа варіанти підтримки виробництва фільму. Виберіть один із прийнятних для вас варіантів. Заповніть відповідну форму. Після цього ми надішлемо вам на електронну скриньку повідомлення-рахунок із банківськими реквізитами для перерахування коштів.

Дякуємо за підтримку українського кіно!

Якщо у вас немає коштів, але є бажання допомогти творити українське кіно разом із нами, існують інші варіанти допомоги. Ми зацікавлені в рекламі нашого сайту і кінопроекту в мережі Інтернет та в ютуб. Ви може зробити гарний ролик, креативний банер, розмістити рекламу або відеоролик в Інтернеті? Ви є блогером або рерайтером? Напишіть про це. Ми готові співпрацювати з вами і сподіваємось стати хорошими друзями.

Дякуємо за підтримку!

 

 

Контакти

Кінокомпанія «Життя»

місто Львів, Україна

office@olbo.com.ua

Viber-chat

"Я не завжди знаю, чого хочу, але я знаю, чого не хочу."

 

Стенлі Кубрік