всё для joomla 3.5

ВАКАНСІЇ

Кінокомпанія запрошує до співпраці авторів (не обов'язково з досвідом), які пишуть дуже гарні або навіть унікальні сценарії фільмів.

Нас цікавлять НОВІ сценарії короткометражних та повнометражних фільмів, в основі яких історія кохання (романтика або драма), боротьба головного героя з життєвими труднощами, зі своїми внутрішніми страхами та слабкостями і перемога у цій боротьбі, прояв сильного характеру та сили волі. Важливим є перебування героїв у стресових ситуаціях, непередбачені сюжетні повороти, таємниці та загадки, про які глядачі дізнаються наприкінці фільму або які залишаються нерозгаданими. Звичайно, зло має бути переможене. Чудове почуття гумору та недовгі й змістовні діалоги героїв стануть окрасою фільму.

Глядачі повинні перейнятися долею головного героя, співпереживати йому, відчувати частково його біль та страждання, а головне – полюбити його. Лише тоді фільм, знятий за вашим сценарієм, матиме успіх, а отже, ви отримаєте моральне задоволення і гідний гонорар. 

Якщо ви переконані, що ваш сценарій (або задум) є таким, як описано вище, будь ласка, зареєструйтесь на сайті. Після цього надсилайте синопсис фільму обсягом сторінка А4 на ознайомлення редакції.

Ми надішлемо відповідь лише тим авторам, синопсиси або сценарії яких відповідають нашим вимогам і які попередньо схвалили працівники редакції. Просимо заздалегідь вибачити нас за те, що не маємо змоги відповідати на кожен лист дописувачів.   

Оплату авторам узгоджуватимемо індивідуально і лише після цього, як редакція погодить ваш сценарій фільму. До цього часу інформація щодо оплати є конфіденційною.

До уваги авторів!

Редакція бере до розгляду сценарії короткометражних (до 15 або до 30 хв) та повнометражних (від 90 до 120 хв) фільмів.

НА ЗНІМАЛЬНИХ МАЙДАНЧИКАХ

Підписка:

Підпишись щоб отримувати найсвіжіші новини про нашу кіностудію

Адреса: п/с 1623, м. Львів, 79016, Україна

Фільми скрізь